logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Zakończenie wdrożenia Infor LN HR firmie LUBGIP w Lublinie

Zakończenie wdrożenia Infor LN HR firmie LUBGIP w Lublinie

Zakończyliśmy prace wdrożeniowe systemu Infor LN HR w firmie LUBGIP w Lublinie. Obszarem wdrożenia zostały objęte moduły kadr, płac i rejestracji czasu pracy. System został zintegrowany z Księgą Główną aplikacji Infor ERP LN.

 

LUBGIP Sp. z o.o. została założona w 1995 roku przez grupę menedżerów skupionych wokół SIPMA S.A. Nazwa Spółki jest bezpośrednio związana z jej korzeniami i założycielami stanowiąc skrót od nazwy Lubelska Grupa Inwestorów Prywatnych. W początkowej fazie działalności świadczyła głównie usługi konsultingowe. Jednak wraz z upływem czasu i rozwojem Spółki poszerzony został obszar kompetencji o usługi informatyczne, kadrowo-płacowe i szkoleniowe realizowane na zasadach outsourcingu spółkom wchodzącym w skład GRUPY SIPMA. W obsługiwanych przez Spółkę lokalizacjach zapewnia ponadto usługi telekomunikacyjne: dostęp do Internetu oraz telefonię VoIP. Dodatkową działalnością Spółki jest wynajem nieruchomości na potrzeby biznesowe.

Janusz Brzezicki
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.