logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Portal pracowniczy

Portal Pracowniczy jest to jeden z naszych produktów  umożliwiający samoobsługę pracowniczą, polegającą na łatwej komunikacji pracownika z działem HR. Odbywa się to za pomocą przeglądarki internetowej uruchamianej na komputerze, tablecie bądź smartfonie. Niewątpliwą korzyścią płynącą z uruchomienia Portalu Pracowniczego jest zmniejszenie ilości zapytań telefonicznych oraz wizyt osobistych pracowników, kierowanych do działu personalnego. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownik może sam sprawdzić swój stan urlopu, zadłużenia w KZP itp., mając dostęp do tych informacji 24h/ dobę.

 

Za pomocą Portalu Pracowniczego jest możliwość zredukowania do minimum generowanej dla pracowników dokumentacji w wersji papierowej np. niezbędnych druków i wniosków obowiązujących w firmie, jak również wypełnionych formularzy PIT, RMUA, pasków płacowych, które dzięki tej aplikacji są dostępne bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Portal pozwala także na zautomatyzowanie niektórych czynności w firmie np. wysyłając automatycznego maila do pracownika z informacją, że kończy mu się ważność szkolenia lub badania.

 

Z kolei kadra menadżerska otrzymuje gotowe narzędzie wspierające zarządzanie podległymi pracownikami. Przełożony ma dostęp do danych swoich pracowników, ich umów, absencji, ważności badań/kursów, odczytów z czytników RCP itp. Portal może również spełniać formę promocji pracodawcy poprzez zamieszczanie na jego łamach biuletynów informacyjnych dla pracowników, o firmie, jej sukcesach, aktualnych akcjach pracowniczych, bez konieczności druku gazetek firmowych.

 

Nasz Portal Pracowniczy został wytworzony w oparciu o narzędzia OpenSources, które są niezależne od stosowanych systemów operacyjnych oraz licencji na bazy danych. Oznacza to, że aplikacja zainstalowana na serwerze ze środowiskiem Windows jak i Linux obsługiwana jest za pomocą przeglądarki internetowej współpracując z większością przeglądarek. Całość napisana została w języku JavaScript z wykorzystaniem popularnych bibliotek narzędziowych, takich jak jQuery, Angular i Bootstrap. Od strony serwera www bazuje na frameworku ASP.NET Core oraz korzysta z systemów zarządzania bazami danych SQL.

Przykładowe funkcje portalu pracowniczego:
Historia zatrudnienia (u poprzednich pracodawców oraz u pracodawcy aktualnego) ze szczegółową informacją na ich temat
Szczegółowe, swoje dane osobowe łącznie z grafiką (fotografią) do wykorzystania przy generowaniu indywidualnych kart identyfikacyjnych pracowników
Ewidencja odbytych w firmie szkoleń/badań/kursów
Podgląd na absencje i stany urlopowe
Kalendarz pracy
Planowanie urlopów wraz z akceptacją przez przełożonego/ych
Inne, przykładowe rodzaje wniosków
Podgląd na szkolenia, badania okresowe wraz z dokumentami (np. w formacie pdf)
Podgląd struktury organizacyjnej