logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Wdrożenie systemu Infor LN HR w Mute Sp. z o.o.

Wdrożenie systemu Infor LN HR w Mute Sp. z o.o.

Spółka Mute – lider w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań do kształtowania komfortowych powierzchni biurowych oraz aranżacji akustycznej – i iPCC Sp. z o.o. – wieloletni partner firmy Infor specjalizujący się we wdrożeniach systemów Infor – podpisały umowę na wdrożenie platformy cyfrowej Infor CloudSuite.
Infor CloudSuite jest opartym na chmurze współdzierżawionej Amazon Web Services (AWS) zestawem kompletnych narzędzi i usług, zapewniającym zarządzanie wszystkimi procesami biznesowymi w firmie, a także komunikację i integrację między systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz bezpieczeństwo całej organizacji.

W ramach projektu 170 użytkowników zostanie też objętych systemem kadrowo-płacowym Infor LN HR opracowanym przez firmę DST Sp. z o.o.

Projekt wdrożeniowy rozpocznie się w kwietniu 2023 r. i będzie prowadzony przez specjalistów iPCC i DST, we współpracy z zespołem Mute, przez ok. 8 miesięcy. Start produkcyjny systemu przewidziany jest na 1 stycznia 2024 r.

Mirosław Rus
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.