logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Migracja AX People do wersji 2012 w mBank

Migracja AX People do wersji 2012 w mBank

Rozpoczęliśmy skomplikowany proces migracji aplikacji AX People do wersji 2012 w mBank.  W ramach prac migracyjny przeniesione do nowej wersji zostanie kilkanaście spółek i dane pracowników aktualnie zatrudnionych i dane historyczne.

 

mBank jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank rozpoczął działalność w 1986 roku jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów, stale wzbogacając ofertę.

 

Po ujednoliceniu marki w listopadzie 2013 roku – kiedy nazwa mBanku zastąpiła nie tylko nazwę firmy, ale również marki BRE i MultiBanku – bank zyskał nie tylko nowy wygląd, ale i nowe wartości. Dzisiaj jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup klientów. Pod logo mBanku, przyjmującym różne barwy w zależności od rodzaju oferty, świadczy kompleksowe usługi z zakresu  bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

Janusz Brzezicki
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.