logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Portal Pracowniczy w firmie Warbud S.A.

Portal Pracowniczy w firmie Warbud S.A.

W listopadzie uruchomiliśmy Portal Pracowniczy w firmie Warbud S.A. Jest to aplikacją będąca uzupełnieniem naszego systemu do zarządzania zasobami ludzkimi AX People, funkcjonującego od kilku lat u naszego Klienta. Dzięki naszemu rozwiązaniu pracownicy firmy Warbud będą mogli korzystać z samoobsługi pracowniczej polegającej na łatwej komunikacji z działem HR za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Od tej pory pracownicy będą mogli samodzielnie złożyć wnioski: urlopowy, nadpracowania, pracy zdalnej, wyjścia prywatnego; sprawdzić stan swojego urlopu i zadłużenia w KZP; mieć dostęp do PIT, RMUA, pasków płacowych czy danych związanych ze szkoleniami. Wszystko to przez 24h/dobę, bez konieczności wizyty w dziale kadr.

 

Firma Warbud od ponad 25 lat znajduje się w czołówce największych koncernów budowlanych w Polsce. Zatrudnia 1200 pracowników. Zrealizowała 550 obiektów oferując pełen zakres usług budowlanych. Działania firmy Warbud są rzetelne i efektywne. Dowodem na to są nagrody przyznawane firmie od lat. Wśród nich znajdują się złote statuetki przyznane trzykrotnie w rankingu „Najlepszy Partner w Biznesie”, organizowanym przez miesięcznik „Home & Market”.

Janusz Brzezicki
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.