logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Wdrożenie systemu LN HR w Jelcz Sp. z o.o.

Wdrożenie systemu LN HR w Jelcz Sp. z o.o.

Zakończyliśmy jeden z etapów wdrożenia naszego systemu INFOR LN HR w firmie Jelcz Sp. z o.o. Prace związane z tym Klientem zostały podzielone na kilka etapów ze względu na specyfikę Klienta jak i tematykę wdrażanych obszarów. Firma Jelcz po wdrożeniu będzie posiadała jeden z najbardziej rozbudowanych systemów do zarządzania działem kadr i płac.

Firma Jelcz Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształceń kapitałowych Zakładów Samochodowych JELCZ S.A., producenta znanych w Polsce autobusów, samochodów ciężarowych i samochodów pożarniczych marki JELCZ. Przedmiotem działalności spółki  jest produkcja i sprzedaż samochodów ciężarowych marki JELCZ wraz z częściami zamiennymi do tych pojazdów. Jak również produkcja i sprzedaż usług dla rynku producentów pojazdów użytkowych kołowych i szynowych, producentów maszyn i urządzeń dla rolnictwa i budownictwa, producentów sprzętu AGD i sprzętu elektrotechnicznego oraz wytwarzanie i obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

 

dstwp
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.