logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Portal Pracowniczy w firmie Danwood S.A.

Portal Pracowniczy w firmie Danwood S.A.

W sierpniu uruchomiliśmy Portal Pracowniczy w firmie Danwood S.A. Jest to aplikacją będąca uzupełnieniem naszego systemu do zarządzania zasobami ludzkimi AX People, funkcjonującego od kilku lat u naszego Klienta. Dzięki naszemu rozwiązaniu pracownicy firmy Danwood będą mogli korzystać z samoobsługi pracowniczej polegającej na łatwej komunikacji z działem HR za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Od tej pory pracownicy będą mogli samodzielnie złożyć wnioski: urlopowy, nadpracowania, pracy zdalnej, wyjścia prywatnego; sprawdzić stan swojego urlopu i zadłużenia w KZP; mieć dostęp do PIT, RMUA, pasków płacowych czy danych związanych ze szkoleniami. Wszystko to przez 24h/dobę, bez konieczności wizyty w dziale kadr.

Firma Danwood S.A. jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1100 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.

dstwp
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.